Potřebujete finanční injekci? Půjčí vám i na mateřské

Velikost textu: A A A

Potřebujete finanční injekci? Půjčí vám i na mateřské

Ilustrační foto

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

Mateřská dovolená je bezesporu jedním z nejkrásnějších období v životě. Vzájemné poznávání se s novým členem rodiny a nekonečné hodiny láskyplné péče o něj. Jako všechno ostatní má ale i rodičovství příslovečné dvě strany mince. Objevily se u vás finanční problémy? Potřebujete půjčit? Ničeho se nebojte – poradíme vám.

Banka vám nepůjčí?

Kde ještě můžete zkusit štěstí? Nebudeme si nic nalhávat – průměrná žena na mateřské dovolené není z pohledu banky právě v nejvýhodnějším postavení. Proto šance na klasickou půjčku nejsou příliš vysoké. To je paradoxní, protože právě na začátku rodičovství jsou výdaje za dítě a péči spojenou s ním opravdu vysoké a váš příjem na ně nemusí vůbec stačit.

Nebankovní půjčky pro maminky – není se čeho bát

Právě na maminky ale v mnoha případech myslí různé nebankovní společnosti, které se věnují poskytování finančních úvěrů. Můžete tak získat i několik set tisíc korun a to bez dokládání výše příjmů a třeba i kontroly registru dlužníků. Nikdo nebude pátrat po tom, jak velký je váš příspěvek na mateřské dovolené nebo jestli dostáváte třeba alimenty od otce dítěte. Právě výše příjmů by při žádosti o půjčku u klasické banky nemusela hrát ve váš prospěch.

Výhodná nabídka - kde je háček?

To zní více než dobře, viďte? Kde je tedy to ale, které se při každé takové nabídce objeví? Žádné tu v podstatě není; nebankovní společnosti mají zpravidla o něco vyšší úrok, ale půjčit si můžete i menší částky třeba jen na období několika týdnů. A ani příliš nepřeplatíte.

Online srovnávač vám usnadní výběr

Nejjednodušší je využít nezávislého online srovnávače půjček, kterých je na internetu několik. Některé z nich berou v potaz právě i půjčky pro ženy na mateřské dovolené a snadno si tak vyfiltrujete nabídky, které jsou určeny pro vás.

V několika vteřinách uvidíte příslušné nabídky srovnané pěkně pod sebou. Porovnáte si úrok, finanční rozmezí poskytovaných úvěrů a samozřejmě také dobu splatnosti. Jakmile vás nějaká nabídka zaujme více, prostě si ji rozkliknete a prostudujete dopodrobna. Většina poskytovatelů má na svých webových stránkách také online kalkulačku, na které si spočítáte, kolik přesně na konci zaplatíte.

Vybírejte vždy s rozmyslem

Vždy si půjčte jen tolik, kolik opravdu potřebujete. Čím méně to bude, tím spíše se vyhnete možným problémům se splácením. A právě na mateřské dovolené je přece jen dobré držet si určitou rezervu.

Podle výše požadované částky si vyberte samotného poskytovatele. Společnosti jako Kredito24 se zaměřují na rychlé půjčky do 15 000 Kč se splatností do 30 dnů. Pokud tedy potřebujete jen menší výpomoc, je to ideální řešení.

Každá půjčka má trochu jiná pravidla, neberte tedy hned první, která vás zaujme. To by pro vás nemuselo být to nejvýhodnější řešení. Na druhou stranu se spousta nebankovních společností o své klienty stará a při řádném splácení se napříště můžete dočkat i různých bonusů. Přejeme šťastnou (tedy spíše rozumnou) ruku při výběru.

 

Reklamní článek

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Vyhledávání firem

Zaměření
Lokalita
Typ firmy:

Štítky: pr, půjčka

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Rodiče a rodina
I na mateřské dovolené lze získat půjčku

Mateřství je na jednu stranu krásná věc, jelikož je spojena s výchovou a starostí o potomka, ať už dceru, nebo syna.…

Ostatní
Nebankovní půjčky: Proklepněte si nabídky poskytovatelů

Potřebujete peníze opravdu rychle? V takovém případě si vezměte půjčku u nebankovní instituce. Abyste získali tu nejvýhodnější,…

Rodiče a rodina
5 tipů, jak ušetřit peníze na nečekané výdaje během mateřské dovolené

Pravidelná výplata mateřské dovolené je sice důležitý příjem každé maminky, ale bohužel málokdy stačí na všechny výdaje.…

Ostatní
Rodinný rozpočet lze vylepšit i půjčkou. Pozor ale na zbytečné zadlužení

Je stále více lidí, pro které je problém udržet rodinný rozpočet ve vyváženém stavu. Je to dáno tím, že platy jsou poměrně…

Rodiče a rodina
Návod, jak poznat lež 1/2

 Jasně charakteristické pohyby Pokud ústa říkají něco, co dotyčný nemyslí skutečně vážně a nejedná se o pravdu, může…

Rodiče a rodina
Návod, jak poznat přetvářku 2/2

 Častá samotaZnak přetvářky souvisí také s celkem častou samotou. Je to zcela pochopitelné, jelikož konkrétní osoba,…

Rodiče a rodina
Návod, jak poznat přetvářku 1/2

 Dochází ke změnám náladPokud se někdo velmi často přetvařuje, tedy nosí takzvanou pomyslnou masku někoho jiného, může…

Rodiče a rodina
Návod, jak poznat egoistu 2/2

 Neuzná svou chybuKdyž se podíváme na návod, jak poznat egoistu, je spojen také s konkrétními chybami. Ty dnes…

Rodiče a rodina
Návod, jak poznat egoistu 1/2

 Zajímají ho pouze jeho potřebyPrimárně egoistu poznáte podle toho, že ho zajímají výhradně a jenom jeho potřeby. Tomu…

Rodiče a rodina
Vše o matce 2/2

 Čas se nemusí trávit jenom s dětmiI když se to předpokládá, rozhodně to tak nemusí být. A není nic výjimečného,…

Rodiče a rodina
Vše o matce 1/2

 Občasný nezájem o děti je normálníJe jasné, že každá matka své děti miluje. Jak ale rostou, jak se mění přístup k životu,…

Rodiče a rodina
Vše o otci 2/2

 Má větší autorituNení nic výjimečného, že otec je obvykle hlavou rodiny. A s tím souvisí to, že má také mnohem…

Rodiče a rodina
Vše o otci 1/2

 Má málo časuZatímco je matka na mateřské dovolené, otec je obvykle ten, který musí vydělávat peníze. A to logicky znamená,…

 
Vítejte Těhotenství a porod Miminka a děti Výživa a zdraví Vzdělání a výchova Rodiče a rodina Bydlení a domácnost Zábava Ostatní
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt